Síla kamenů

Současný životní styl způsobuje lidem neustálé napětí a roztržitost. Podvědomě hledají cestu k sobě samým a učí se oceňovat více duchovní hodnoty. Spojením kavárny s léčivými polodrahokamy jsme vytvořili magické místo plné této léčivé energie. Přijďte si odpočinout u kávy či čaje a nechte na sebe působit sílu kamenů.

Vše co nás obklopuje včetně nás samotných má určité vibrace neboli energii. Jsou to energie pozitivní, ale i negativní, které nás denně ovlivňují. Na ty pozitivní často rychle zapomínáme, ale ty negativní nás více ovlivňují. Poznáme je třeba podle toho, že se cítíme unaveni, máme obavy, strachy, deprese, úzkosti a jiné. Navraťme se zpět k přírodě a čerpejme energii z unikátních klenotů planety Země a to z léčivých krystalů. Léčivou moc krystalů objevili lidé již ve středověku. Jejich vibrace a barvy působí na energetická centra těla. Přijměte je do svých domovů, kanceláří jako přátele, věnujte jim pár myšlenek díků denně, pečujte o ně s láskou a ony se vám za vaši péči odmění. Energie, kterou takto s kameny vytvoříte, Vám bude pomáhat v každodenním životě.

Harmonickým spojením různých léčivých kamenů dochází k posílení jejich léčivého účinku. Tak vznikla léčivá trojkombinace odrůd křemene, kterou tvoří křišťál, ametyst a růženín. Tuto trojkombinaci můžete mít v kapesní verzi v kabelce nebo jako šperk, drobnější kameny můžete mít v kanceláři a větší kameny budou ochraňovat a pročišťovat celý Váš dům.

KŘIŠŤÁL

Křišťál
shadow

Kámen kamenů, symbol světla a čistoty. Nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie ostatních kamenů. Uvádí tělo i mysl do rovnováhy, vše kladné v nás koncentruje a vše negativní od nás odebírá. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Odstraňuje elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte křišťál zdvojnásobí. Současně vede k hlubokému pročištění duše. Je vhodný k meditacím, zvyšuje duševní schopnosti, jasnozřivost, napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť.

Léčebné využití: příznivě působí na funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí. Pomáhá při nevolnosti, závratích, bolestí hlavy, migréně, zajišťuje klidný spánek. Působí na korunní čakru a ostatní čakry čistí.

Naleziště: převážně Brazílie, Madagaskar.

RŮŽENÍN

Růženín
shadow

Kámen lásky, uzdravování, něhy a smyslnosti. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních, vnáší do něj lásku k sobě samému. Pomáhá nám svobodně projevovat své city, podporuje lásku, přátelskost a nesobeckost, posiluje schopnost empatie. Dává sílu odpustit ostatním i sami sobě a učí nás sebeúctě. Pomáhá překonat citová zklamání. Přitahuje lásku a nové vztahy. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Podporuje v nás fantazii, inspiraci a tvořivost, dodává životní energii. Působí především na čakru srdce a solar-plexus.

Léčebné využití:má příznivý vliv na poruchy plodnosti mužů, pomáhá při chorobách ledvin, srdce, pohlavního ústrojí, jater a plic. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť. Velmi vhodný pro děti.

Naleziště:Jižní Afrika, Malawi, Brazílie, USA,

Růženín by neměl být vystaven přímému slunci – bledne. Čistíme jej proudem tekoucí vody a dobíjíme dopoledne nebo v noci.

AMETYST

Ametyst
shadow

Mystický kámen králů a kněží. Mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou silou „vše léčitel“. Má vysoké spirituální vibrace pokory a oddanosti. Přírodní Ametyst potlačuje negativní energii v místnosti nebo v budově,pomáhá tlumit nepřátelské prostředí. Používá se k ochraně před psychickým nátlakem,poskytuje sílu potřebnou k získání osvobození se od špatného vlivu někoho druhého Je kamenem klidu,zahání stres a negativní emoce,tiší strachy,vztek,obavu,zlobu,zvyšuje naděje,zahání pocit viny.Podporuje moudrost a porozumění pro vlastní myšlenky a pochopení všeho,co je větší a hlubší než vlastní „já“.Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Léčebné využití:Zmirňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity,podněcuje produkci hormonů,čistí metabolismus,posiluje vylučovací orgány a imunitní systém.

Naleziště:Bolívie, Brazílie, Čína, Madagaskar, Mexico, Tanzánie,Uruguay

Ametyst je fialová odrůda křemene. Barva je způsobena přítomností železitých sloučenin v křemeni. Tvoří krystaly a žíly v mateční hornině až několik desítek metrů pod zemí.

TROJKOMBINACE

Trojkombinace
shadow

Sladěné trio Křišťálu, ametystu a růženínu.

LÉČIVÉ NÁRAMKY

Léčivé náramky
shadow

Každý kus je jedinečným originálem. Jsou tvořeny s láskou pomocí energie Reiki a vyváženou kombinací kamenů dle jednotlivých potřeb nositelek. Čistíme je proudem tekoucí vody a nabíjíme nejlépe během noci na jednotlivých kamenných drůzách.

Veškerou nabídku kamenů najdete v naší kavárně Cafe Delux v Olomouci, Zeyerova 16

  • Příjemné posezení
  • Osobní výběr kamenů
  • Přátelské popovídání