SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ


Zajímá Vás oblast účetnictví a hledáte momentálně atraktivní nabídku?

Tak to máte štěstí, právě nyní pro autorizovaného klienta významných značek v oblasti automotive, zabývající se prodejem a servisem automobilů, hledáme uchazeče na pozici: SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ s nástupem ihned!
Požadujeme:
Zkuste si odpovědět na následující otázky a zjistěte, zda je pozice pro Vás to pravé ořechové!

· Vystudoval/a jste SŠ/ VŠ ideálně ekonomického zaměření?

· Baví Vás oblast účetnictví a jste v ní díky svým zkušenostem dostatečně samostatní? Rád/a byste se ještě více v účetnictví zdokonaloval pod vedením zkušeného profíka finančního ředitele, díky němuž získáte opravdu komplexní průpravu do budoucna? Je to opravdu velká příležitost, jak se stát přeborníkem v účetnictví.

· Máte prokazatelné praktické zkušenosti s kompletním zpracováním účetnictví, včetně podvojného účetnictví, fakturace a personalistiky? V tom případě zvládnete levou zadní inventarizaci, zpracování účetní uzávěrky nebo kompletní vedení mezd či DPH.

· Nemusí Vám každou chvíli stát někdo za zády, dokážete pracovat opravdu samostatně a pečlivě? Kromě toho je potřeba také hodně ochoty a snahy – jedná se totiž o velký obrat faktur (FO, FD, FA), cca kolem 8 tis. / rok.

· Jste proaktivní a dokážete čelit výzvám? Zvládl/a byste sestavit účetní uzávěrku již k 5. dni v měsíci, i když je aktuálně k 10. dni?

· Dokážete provést refakturaci a zvládnete pracovat i v eurech?

· V případě, že se domluvíme – jste momentálně k dispozici a můžete nastoupit okamžitě? Rádi bychom Vás co nejdříve zaučili.

Nabízíme:
Pokud jste si odpověděl/a na většinu našich otázek ANO, pak nás neváhejte kontaktovat, možná jste to právě Vy, koho hledáme!

Mzdové podmínky: dohodou
Region: Olomoucký kraj

Máte-li zájem reagovat na tuto pozici, prosím přihlaste se, zaregistrujte se, nebo pošlete Vaše CV s krátkým motivačním dopisem k dané pozici na e-mail peoplepoint@peoplepoint.cz

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to pro Českou republiku, resp. se zákonem č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto výslovně prohlašuji, že odpovědí na inzerci a zasláním svého profesního životopisu uděluji společnosti PeoplePoint s.r.o. souhlas se zpracováním, užitím a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům, přičemž beru na vědomí, že poskytnutí těchto osobních a citlivých údajů je dobrovolné.


cz.jooble.org