HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ


Považujete se za ostříleného stavbyvedoucího? Zajímá Vás oblast stavebnictví a hledáte stabilní zaměstnání s motivujícím platovým ohodnocením, kde se navíc můžete realizovat?

Výborně, právě nyní jednoho takového stavbyvedoucího hledáme!
Požadujeme:
Zda je nabídka určena přímo Vám? Odpovězte si na naše otázky a zjistěte to:
  • Máte prokazatelné několikaleté zkušenosti z manažerské pozice ve stavebnictví?
  • Vystudoval jste VŠ se zaměřením na stavebnictví? Jste vlastníkem osvědčení o autorizaci pro obor pozemní stavby? Bez něho se u nás určitě neobejdete.
  • Máte výborné organizační a analytické schopnosti? Ty můžete uplatnit při celkovém zastřešováním jednotlivých stavebních projektů (od přípravy, přes realizaci, po následnou kontrolu).
  • Charakterizuje Vás vysoké pracovní nasazení a orientace na výsledky? Hledáme opravdu schopného a samostatného stavbyvedoucího, který zvládne kompletně zastřešovat celý projekt.
  • Jste komunikativní a považujete se za přirozenou autoritu? To se Vám bude hodit při vedení a celkové organizaci projektu – od týmu zaměstnanců až po veškeré dodavatele.
  • Rád/a za sebou necháváte výsledky a pracujete systematicky a pečlivě? Zvládnete celkově dohlížet na realizaci stavby? Budete například kontrolovat dodržování technologických postupů, ekonomickou stránku projektu nebo reklamace.

Zaujala Vás naše nabídka a domníváte se, že „na to máte“? Pak nečekejte a kontaktujte nás, budeme se těšit na Vaši reakci!

Nabízíme:

Mzdové podmínky: dohodou
Region: Olomoucký kraj

Máte-li zájem reagovat na tuto pozici, prosím přihlaste se, zaregistrujte se, nebo pošlete Vaše CV s krátkým motivačním dopisem k dané pozici na e-mail peoplepoint@peoplepoint.cz

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to pro Českou republiku, resp. se zákonem č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto výslovně prohlašuji, že odpovědí na inzerci a zasláním svého profesního životopisu uděluji společnosti PeoplePoint s.r.o. souhlas se zpracováním, užitím a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům, přičemž beru na vědomí, že poskytnutí těchto osobních a citlivých údajů je dobrovolné.


cz.jooble.org