TECHNIK ÚDRŽBY (elektro)


Zajímá Vás oblast ÚDRŽBY a hledáte profesní uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti?

Pak máte jedinečnou šanci, právě nyní hledáme do týmu výrobní společnosti:
2 TECHNIKY ÚDRŽBY!

V případě, že vlastníte vyhlášku 50, pak se jedná o pozici TECHNIKA ÚDRŽBY ELEKTRO!
Pokud vyhlášku 50 nevlastníte, pak se můžete ucházet o pozici TECHNIKA ÚDRŽBY/mechanika!

Jedná se o velmi čistou výrobu v oblasti zdravotnického průmyslu.
Požadujeme:
Odpovězte si na naše otázky a zjistěte, zda je pro Vás tato nabídka to pravé ořechové!
  • Máte SOŠ/ SŠ vzdělání technického a/ nebo elektro směru a zkušenosti z výrobního prostředí na obdobné pozici alespoň 1 rok?
  • Jste odborně způsobilí a vlastníte vyhlášku 50/78Sb. paragraf 6? Čím vyšší, tím lépe pro Vás! TO SE TÝKÁ POZICE POUZE TECHNIKA ÚDRŽBY ELEKTRO.
  • Považujete se za manuálně zručného člověka? Provádění údržby a oprav ve svěřeném úseku výroby a ověřování správné funkce strojů na bude Vaším denním chlebem.
  • Dokážete smýšlet analyticky? Kromě provádění preventivní údržby budete také analyzovat příčiny poruch a havárií nebo hodnotit poruchovosti zařízení.
  • Jste pečliví a pracujete systematicky? Pak Vám vedení záznamů o preventivních údržbách určitě nebude dělat žádný problém.
  • Dokážete kreativně uvažovat? To se Vám bude hodit například při úpravách a zdokonalování strojů, především pak při realizaci zlepšovacích návrhů
  • Jste časově flexibilní a máte vysoké pracovní nasazení? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu?

Pokud jste si na většinu našich otázek odpověděl/a ANO, pak nás neváhejte kontaktovat.
Jste to možná právě Vy, koho hledáme!

Nabízíme:
  • Zázemí a jistotu stabilní nadnárodní firmy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nástup ihned

Mzdové podmínky: dohodou
Region: Olomoucký kraj

Máte-li zájem reagovat na tuto pozici, prosím přihlaste se, zaregistrujte se, nebo pošlete Vaše CV s krátkým motivačním dopisem k dané pozici na e-mail peoplepoint@peoplepoint.cz

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to pro Českou republiku, resp. se zákonem č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto výslovně prohlašuji, že odpovědí na inzerci a zasláním svého profesního životopisu uděluji společnosti PeoplePoint s.r.o. souhlas se zpracováním, užitím a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům, přičemž beru na vědomí, že poskytnutí těchto osobních a citlivých údajů je dobrovolné.


cz.jooble.org